تاریخ انتشار

2017-06-03

زکات فیلم دیدنتان را بدهید

اگه شما هم از مجموعه پوسترهای معرفی فیلم ماه رمضان استفاده کردید؛ می‌تونید خودتون هم دست به کار بشید و در تولید این پوسترها سهیم باشید.
زکات فیلم دیدنتان را بدهید
ارزش گذاری برای فیلم ها

ماه رمضان فرصت مناسبی هست برای اینکه در کنار عبادت، کار فرهنگی هم انجام بدیم. به بهانه‌های مختلف به موضوعات فرهنگی، اجتماعی،سیاسی، اقتصادی و… بپردازیم. یکی از کارهایی که اکران‌کننده‌های عمار انجام میدن، اکران فیلم نزدیک افطار هست.
چند وقتی هست مجموعه پوسترهایی منتشر شده که فیلم‌های مناسب اکران در ایام ماه رمضان رو به زبان ساده معرفی می‌کنه و نکات مثبتش رو میگه، درباره ویژگی‌هاش صحبت می‌کنه تا اکران‌کننده‌ها کار راحت‌تری در انتخاب فیلم‌ها داشته باشن.

   

حالا قراره در معرفی فیلم‌ها از خود شما اکران‌کننده‌ها کمک بگیریم. قطعاً هر کدوم از شما خاطره‌ای از اکران فیلم دارین، نظری درباره فیلم دارین، نگاه یا برداشتی از فیلم بدست آوردین، خاطره‌ای دارین که کمک میکنه با فیلم خاصی ارتباط بگیرین. پس بسم الله… دست به کار بشین و اون فیلمو توی ۸۰ کلمه، با یه زبون ساده معرفی کنین. یه متن بنویسین که چرا خودتون این فیلم رو پیشنهاد می‌کنید. مطمئن باشید بقیه اکران‌کننده‌ها هم براشون جذابه یکی مثل خودشون چرا حاضر شده این فیلم رو ببینه.
بعد از اینکه متن رو نوشتین، اون رو به تلگرام @AmmarFilm یا در قسمت نظرات همین مطلب بفرستین تا به نام خودتون برای بقیه به اشتراک گذاشته بشه.
با این چهار فیلم شروع می‌کنیم :

 

 

منتظر متن‌های معرفی فیلمتون هستیم
یاعلی